Puchar Lubogoszczy

Organizatorzy

Stowarzyszenie Lubogoszcz

Termin

2 sierpnia 2015

Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczyna się o godzinie 8:00 a o godzinie 9:45 odbędzie się odprawa techniczna zawodników.

Pierwszy wyścig rozpocznie się o godzinie 10:00. Zakończenie zawodów planowane jest na godzinę 15:00.

Szczegóły w Regulaminie.

Jak dojechać?

Zawody odbędą się pod masywem góry Lubogoszcz. Dojazd od Kasiny Wielkiej.

Trasa

Mapa trasy - kliknij, aby powiększyć
Profil trasy Rabka Zdrój 2010

W związku z Państwa prośbami, publikujemy bardziej szczegółowe mapy na zawody MTB (przekrój podłużny trasy Lubogoszcz, ortofotomapy, mapy topograficzne). Pliki z mapami do pobrania poniżej:

- przekrój podłużny trasy

- ortofotomapa 5000

- ortofotomapa 15000

- mapa topograficzna 5000

- mapa topograficzna 15000


Stowarzyszenie Lubogoszcz

Za początek działalności Naszego Stowarzyszenia należy uznać dzień 24 marca 2013. Wtedy to odbyły się zawody pod nazwą „I Otwarte Mistrzostwa Kasinki Małej i Kasiny Wielkiej w biegach narciarskich”. W zaledwie tydzień zorganizowaliśmy całkiem profesjonalną imprezę sportową na bardzo trudnej technicznie trasie zlokalizowanej na południowym stoku góry Lubogoszcz. Wspólny wysiłek opłacił się, gdyż zawody mimo niewielkiej promocji cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy. Na fali odniesionego sukcesu postanowiliśmy zorganizować coś jeszcze, ale już na wiosnę i tym razem pod szyldem Stowarzyszenia. Aby formalnościom stało się zadość 19 kwietnia 2013 roku w siedzibie Koła Pszczelarzy w Mszanie Dolnej zgromadziło się 20 osób, z których zostały wyłonione zarząd i komisja rewizyjna. W kolejnych dniach złożyliśmy wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego i 27 sierpnia 2013 r. otrzymaliśmy formalny wpis. Następnie złożyliśmy odpowiednie dokumenty do urzędu statystycznego i urzędu skarbowego. W miedzy czasie zdążyliśmy zorganizować kolejne zawody: „ I Świętojański Bieg po zdrowie” i Tour Lubogoszcz.

Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy sportowe i kulturalne promujące naszą piękną beskidzką krainę. Zachęcamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi naszego Stowarzyszenia.

Zapraszamy!!!
Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Lubogoszcz

Patronat medialny

Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego

Sponsor zawodów

Sponsor zawodów Chlebek-Sport - sponsor Pucharu Szlaku Solnego Sponsor zawodów MTB

Opieka medyczna