Zapisy on-line do zawodów

Publikuj

Z przyjemnością informujemy wszystkich chętnych do udziału w tegorocznej edycji Pucharu Szlaku Solnego, że istnieje możliwość elektronicznej rejestracji w zawodach.

Rejestracji można dokonać w zakładce Zgłoszenia, informujemy jednocześnie, że elektroniczna rejestracja nie zwalnia uczestnika z potwierdzenia zgłoszenia w dniu zawodów oraz udziału w odprawie technicznej przed wyścigiem.
Zgłoszenie na naszej stronie pomoże jednak w sprawniejszej obsłudze uczestników Pucharu w dniu zawodów.

Startując w kolejnych edycjach tegorocznego Pucharu Szlaku Solnego nie będziesz musiał ponownie rejestrować się na naszej stronie! Wystarczy zrobić to raz!

Uwaga!
Ze względu na remont drogi z Rabki do Chyżnego występują liczne utrudnienia, dlatego należy zaplanować wyjazd na zawody wcześniej aby uniknąć spóźnienia.

Patronat medialny

Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego

Sponsor zawodów

Sponsor zawodów Chlebek-Sport - sponsor Pucharu Szlaku Solnego Sponsor zawodów MTB

Opieka medyczna