Aktualności

Puchar Burmistrz Rabki Zdrój

(dodano: 04.08.2009)

W niedzielę 2 sierpnia kolarze górscy spotkali się już po raz czwarty w tym roku na zawodach o Puchar Szlaku Solnego. Tym razem były to wyścigi o Puchar Burmistrza Rabki Zdrój, toteż uroczystego otwarcia dokonała Pani Ewa Przybyło – włodarz uzdrowiska. Zawody – to już tradycja – były wzorowo zorganizowane, dopisała również pogoda. Na starcie w Parku Zdrojowym stanęło blisko (...)


Trzecia Eliminacja Pucharu Szlaku Solnego w Spytkowicach

(dodano: 11.07.2009)

Zmienna pogoda towarzyszyła zmaganiom kolarzy górskich o Puchar Wójta Gminy Spytkowice, w niedzielę piątego lipca 2009r. Zawody te były jednocześnie trzecią eliminacją Pucharu Szlaku Solnego MTB 2009, a także Mistrzostwami Polski MTB krajowego zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Puchar Szlaku Solnego to bardzo lubiana i popularna wśród kolarzy impreza rowerowa MTB organizowana z (...)


Mistrzostwa Polski LZS 2009 przy Pucharze Szlaku Solnego w Spytkowicach - dwa w jenym

(dodano: 07.07.2009)

05 lipca 2009.r w bardzo malowniczych terenach powiatu nowotarskiego rozegrano trzecią edycje Pucharu Szlaku Solnego, która zgromadziła rekordową liczbę startujących aż 272 zawodników z całej polski. Przyczyniły się do tego rozgrywane równolegle Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS. Trasy zostały przygotowane i dopięte na ostatni guzik z opinii zawodników można było (...)


Spytkowice 2009 - Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Kolarstwie Górskim

(dodano: 20.06.2009)

Regulamin Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Kolarstwie Górskim Już poraz piąty w naszej gminie będzie rozgrywany PUCHAR SZLAKU SOLNEGO o PUCHAR WÓJTA gm, SPYTKOWICE w KOLARSTWIE GÓRSKIM MTB. Impreza cykliczna ciesząca się coraz większą popularnością, startuje w niej ponad 250 kolarzy górskich z całej Polski i okolic. Podczas rozgrywanego Pucharu równorzędnie będą rozgrywane (...)


Wyniki zawodów w Toporzysku - 14 czerwca 2009

(dodano: 14.06.2009)

Na terenie przepięknej stadniny koni w Toporzysku – Borze zlokalizowane były zawody MTB o Puchar Wójta Gminy Jordanów będące drugą eliminacją Pucharu Szlaku Solnego. Malownicze trasy i piękna pogoda przyciągnęły około 250 zawodników z całej Polski. Cieszy fakt, że w zawodach bierze udział coraz więcej zawodników niezrzeszonych, którzy jednak pragną wystartować i rywalizować (...)