Aktualności

Finał Pucharu Szlaku Solnego 2010r.

(dodano: 27.10.2010)

W niedzielę 26 września na terenie ośrodka narciarskiego w Podstolicach, odbyły się ogólnopolskie zawody XC MTB o Puchar Starosty Wielickiego, będące jednocześnie ostatnią - szóstą, tegoroczną eliminacją Pucharu Szlaku Solnego. Jedną z niewielu olimpijskich dyscyplin sportu, w których polscy zawodnicy odnoszą znaczące, międzynarodowe sukcesy, jest kolarstwo górskie, (...)


Finał Pucharu Szlaku Solnego 2010

(dodano: 21.09.2010)

Już w najbliższą niedzielę 26 września na terenie ośrodka narciarskiego w Podstolicach koło Wieliczki, odbędą się zawody XC MTB o Puchar Burmistrza Miasta Wieliczka, a jednocześnie będzie to finał Pucharu Szlaku Solnego 2010. Te niezwykle popularne zawody w kolarstwie górskim, po raz pierwszy zostaną rozegrane poza terenem Podhala, gdzie miały swój początek przed sześciu laty. (...)


Deszczowe zawody w Toporzysku

(dodano: 30.08.2010)

Za nami czwarte już w tym sezonie zawody o Puchar Szlaku Solnego 2010. Tym razem spotkaliśmy się w Toporzysku. W zakładce wyniki dostępne są komunikaty z tych zawodów, oraz klasyfikacja generalna po 4 edycjach. Zapraszamy do na kolejny wyścig już 5 września w Rabce!


Mistrzostwa Polski LZS 2010 w Orawce

(dodano: 17.07.2010)

Organizatorzy Pucharu Szlaku Solnego zapraszają wszystkich kolarzy górskich na start do kolejnej eliminacji, która odbędzie się już 01.08.2010r. w Orawce, a będą to zawody o Puchar Wójta Gminy Jabłonka, Oraz Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Stanisław Kowalcze


Wyniki zawodów MTB w Skomielnej Białej 4.07.2010

(dodano: 04.07.2010)

Prezentujemy jeszcze ciepłe wyniki, po gorących zawodach w tym jakże upalnym dniu! http://www.pucharszlakusolnego.pl/Wyniki Na stronie wyników, można również podejrzeć aktualną klasyfikację po II tegorocznych edycjach.


Patronat medialny

Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego

Sponsor zawodów

Sponsor zawodów Chlebek-Sport - sponsor Pucharu Szlaku Solnego Sponsor zawodów MTB

Opieka medyczna