Aktualności

Kalendarz Pucharu Szlaku Solnego 2012r.

(dodano: 20.02.2012)

Organizatorzy Pucharu Szlaku Solnego, ogłosili daty i miejsca zawodów, które odbędą się w 2012 roku. 1 eliminacja PSS - 13 maja – Golkowice (koło Wieliczki) 2 eliminacja PSS - 24 czerwca – Rabka Zdrój - Pro Liga MTB eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. 3 eliminacja PSS - 1 lipca – Skomielna Biała – Pro Liga MTB. 4 eliminacja PSS - 22 lipca – Spytkowice (...)


Puchar Szlaku Solnego 2011 na mecie

(dodano: 30.09.2011)

W niedzielę 25 września, odbyły się zawody w kolarstwie górskim XC MTB, o Puchar Wójta Gminy Spytkowice, będące jednocześnie ostatnią, szóstą eliminacją Pucharu Szlaku Solnego 2011. Na starcie zjawiło się 250 kolarzy, którzy walczyli o jak najwyższe miejsca w klasyfikacji generalnej gdzie do podziału były nagrody wartości ok. 20 tys. zł., min. dwa rowery górskie znanej marki. (...)


Puchar Szlaku Solnego w Rabce Zdrój 2011

(dodano: 06.09.2011)

W niedzielę odbyła się kolejna edycja Puchar Szlaku Solnego Rabka Zdrój. Trasa wyścigu była znakomicie przygotowana - składała się z dwóch wymagających stromych podjazdów i dwóch długich szybkich ale technicznych zjazdów. Właściwie w każdej kategorii wiekowej zwyciężali zawodnicy lubiący góry i szybkość na zjazdach. Losy wyścigu rozstrzygały się na podjazdach, nie (...)


Podsumowanie zawodów w Orawce

(dodano: 07.08.2011)

Za nami już czwarta eliminacja ogólnopolskich zawodów w kolarstwie górskim o "Puchar Szlaku Solnego" - Wyścig o Puchar Wójta Gminy Jabłonka, oraz Mistrzostwa Małopolski XC MTB. Organizatorzy/UKS Podwilk/ przygotowali ogromnie wymagającą, trudną technicznie, lecz bardzo piękną i ciekawą trasę poprowadzoną po stoku wyciągu narciarskiego, oraz po leśnych drogach góry Kuligowa. Na starcie (...)


Puchar Szlaku Solnego w Skomielnej Białej 2011

(dodano: 19.07.2011)

10.07.2011 odbył się kolejny 3 wyścig o Puchar Szlaku Solnego w Skomielnej Białej. Trasa wyścigu według opinii startujących tam zawodników została przygotowana perfekcyjnie. Jedna pętla została wyznaczona na dystansie około 6 km. Znalazło się na niej to co być powinno, czyli długi wymagający podjazd i bardzo szybki techniczny leśny zjazd po korzeniach i błocie. W zeszły weekend (...)


Patronat medialny

Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego

Sponsor zawodów

Sponsor zawodów Chlebek-Sport - sponsor Pucharu Szlaku Solnego Sponsor zawodów MTB

Opieka medyczna