Aktualności

Pozostał tylko miesiąc!!!

(dodano: 24.05.2007)

Do otwierających zawodów Pucharu Szlaku Solnego pozostał już tylko miesiąc! Z pewnością większość z was - zawodnoków pierwsze starty w tym sezonie ma już za sobą, a forma pnie się w górę. Terminarz Pucharu Szlaku Solnego został ułożony tak, by nie kolidować z innymi wyścigami MTB - takimi jak Skoda Auto Grand Prix Langa czy Puchar Tarnowa. Staraliśmy się wypełnić (...)


Zapraszamy na zawody!

(dodano: 09.04.2007)

Rusza kolejny - III Puchar Szlaku Solnego MTB! Ubiegłe lata pokazały, że jest to bardzo ciekawa, z dużym rozmachem prowadzona impreza. Zawody te na stałe zagościły w kalendarzu imprez PZKol. Dzięki staraniom organizatorów i przychylności władz gminnych impreza z roku na rok się rozwija i przyciąga do siebie coraz większe grono uczestników i sponsorów. Na starcie każdej (...)


Kalendarz na 2007 rok

(dodano: 07.01.2007)


Podsumowanie sezonu

(dodano: 07.09.2006)

Dobiegła końca już druga edycja Pucharu Szlaku Solnego. W tym roku w naszych zawodach wystartowało jeszcze więcej zawodników i zawodniczek, niż w roku ubiegłym, co jest ogromnym sukcesem organizatorów! Mamy nadzieję, że kolejne edycje Pucharu Szlaku Solnego będą równie udane.Sezon rozpoczęliśmy od zawodów o Puchar wójta gminy Spytkowice, którego (...)


Tekst: Marek Kalinowski

(dodano: 30.06.2006)

Prawie dwustu zawodników na starcie, trasy długości nawet ponad dwudziestu kilometrów i ponad trzydzieści stopni w cieniu - to krótka statystyka niedzielnych zawodów w kolarstwie górskim w Spytkowicach - eliminacji Pucharu Szlaku Solnego.Niedzielny wyścig to pierwsza w tym roku eliminacja. Puchar Szlaku Solnego jest rozgrywany już po raz drugi. Oprócz (...)