Aktualności

7 dni do zawodów...

(dodano: 16.06.2007)

Do rozpoczynających Puchar Szlaku Solnego zawodów w Spytkowicach pozostał już tylko tydzień! Trasy w Spytkowicach są już gotowe, a organizatorzy czynią ostatnie przygotowania. Pogoda zapowiada się całkiem nieźle, więc nie pozostaje nic innego jak tylko przyjeżdżać do Spytkowic!!! Dla zawodników i młodzieży przygotowano dwie różne trasy A i B oraz dla dzieci (...)


Puchar Miasta Rabka - Zdrój

(dodano: 10.06.2007)

Jak dojechać? O gminie.Najważniejsze dla gminy uzdrowiskowej są niepowtarzalne walory przyrodnicze i krajobrazowe. Gmina Miasto Rabka Zdrój leży w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim. Obszar gminy ma powierzchnię 69 km2, w skład gminy wchodzi miasto Rabka i trzy sołectwa: Chabówka, Ponice i Rdzawka. Od północy i północnego zachodu Rabka graniczy (...)


Puchar Wójta Gminy Jabłonka

(dodano: 10.06.2007)

Jak dojechać? O gminieGmina Jabłonka zajmuje centralną część regionu poskiej Górnej Orawy, krainy leżącej na pograniczu polsko - słowackim, u podnóży Pilska i Babiej Góry.Przy granicy gminy, na terenie Słowacji, znajduje się sztuczny zbiornik wodny - Jezioro Orawskie. Ewenementem na skale ogólnopolską jest fakt, iż gmina leży w zlewisku Moża Czarnego. Cechą (...)


Puchar Wójta Gminy Jordanów

(dodano: 10.06.2007)

Zawody w Toporzysku będą połączone z Mistrzostwami Małopolski LZS.Jak dojechać? O gminie?Gmina Jordanów leży w Małopolsce której stolicą jest Kraków, w jej południowo-zachodniej części, w połowie drogi pomiędzy Krakowem a Zakopanem. Dojechać do nas można dwoma drogami, jadąc z Krakowa do Zakopanego drogą krajową E7, oraz jadąc od strony Śląska w kierunku Nowego (...)


Puchar Wójta Gminy Lubień

(dodano: 10.06.2007)

Jak dojechać?Biuro zawodów zlokalizowane będzie blisko skrzyżowania popularnej "Zakopianki" i drogi nr 28 (Wadowice - Nowy Sącz). Zjeżdżając w stronę Rabki Zdrój po przejechaniu ok 100 metrów należy skręcić w lewo, dalej poprowadzą was już oznaczenia. TerminZawody wSkomielnej Białej stanowią kolejną eliminację Pucharu Szlaku Solnego. Odbędą się one (...)


Patronat medialny

Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego

Sponsor zawodów

Sponsor zawodów Chlebek-Sport - sponsor Pucharu Szlaku Solnego Sponsor zawodów MTB

Opieka medyczna