Aktualności

Puchar Miasta Rabka - Zdrój

(dodano: 10.06.2007)

Jak dojechać? O gminie.Najważniejsze dla gminy uzdrowiskowej są niepowtarzalne walory przyrodnicze i krajobrazowe. Gmina Miasto Rabka Zdrój leży w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim. Obszar gminy ma powierzchnię 69 km2, w skład gminy wchodzi miasto Rabka i trzy sołectwa: Chabówka, Ponice i Rdzawka. Od północy i północnego zachodu Rabka graniczy (...)


Puchar Wójta Gminy Jabłonka

(dodano: 10.06.2007)

Jak dojechać? O gminieGmina Jabłonka zajmuje centralną część regionu poskiej Górnej Orawy, krainy leżącej na pograniczu polsko - słowackim, u podnóży Pilska i Babiej Góry.Przy granicy gminy, na terenie Słowacji, znajduje się sztuczny zbiornik wodny - Jezioro Orawskie. Ewenementem na skale ogólnopolską jest fakt, iż gmina leży w zlewisku Moża Czarnego. Cechą (...)


Puchar Wójta Gminy Jordanów

(dodano: 10.06.2007)

Zawody w Toporzysku będą połączone z Mistrzostwami Małopolski LZS.Jak dojechać? O gminie?Gmina Jordanów leży w Małopolsce której stolicą jest Kraków, w jej południowo-zachodniej części, w połowie drogi pomiędzy Krakowem a Zakopanem. Dojechać do nas można dwoma drogami, jadąc z Krakowa do Zakopanego drogą krajową E7, oraz jadąc od strony Śląska w kierunku Nowego (...)


Puchar Wójta Gminy Lubień

(dodano: 10.06.2007)

Jak dojechać?Biuro zawodów zlokalizowane będzie blisko skrzyżowania popularnej "Zakopianki" i drogi nr 28 (Wadowice - Nowy Sącz). Zjeżdżając w stronę Rabki Zdrój po przejechaniu ok 100 metrów należy skręcić w lewo, dalej poprowadzą was już oznaczenia. TerminZawody wSkomielnej Białej stanowią kolejną eliminację Pucharu Szlaku Solnego. Odbędą się one (...)


Puchar Wójta gminy Spytkowice

(dodano: 10.06.2007)

Jak dojechać?Dogodny dojazd, przy znanej trasie z Krakowa na Chyżne. Jadąc od Krakowa, w Rabce-Zaborni skręcamy w prawo. Od tego miejsca do centrum Spytkowic jest tylko 8 kilometrów.Przez Spytkowice przebiega droga krajowa nr 7, która prowadzi do przejścia granicznego w Chyżnem (granica polsko-słowacka). Spytkowice znajdują się w odległości 70 km od Krakowa i około 25 km od (...)