Aktualności

Krótka przerwa

(dodano: 05.08.2007)

Zaledwie tydzień przerwy mają zawodnicy przed kolejnymi zawodami Pucharu Szlaku Solnego. Już w najbliższą niedzielę kolarze wystartują w Podwilku. Przygotowana już jest trasa, która jak co roku nie należy do najłatwiejszych w naszym cyklu. Walka o końcowe zwycięstwa w poszczególnych kategoriach rozgorzała już na dobre, więc myślę, że zawodników nie trzeba szczególnie (...)


Mistrzostwa Małopolski LZS w Toporzysku

(dodano: 02.08.2007)

Już w najbliższą niedzielę (5 sierpnia) odbędzie się IV eliminacja tegorocznego Pucharu Szlaku Solnego. Nasze zawody połączone będą z Mistrzostwami Małopolski LZS. Wyścig odbędzie się na zupełnie nowej trasie, która mam nadzieję bardzo wam się spodoba, gdyż okolice Folwarku w Toporzysku są naprawdę pięknymi terenami.Mam też nadzieję, że nie odstraszy was dojazd do miejsca (...)


Puchar Wójta Gminy Lubień

(dodano: 06.07.2007)

Przed nami druga edycja Pucharu Szlaku Solnego! Już w tą niedziele będziemy gościć kolarzy w Skomielnej Białej - rywalizacja będzie się toczyć o Puchar Wójta Gminy Lubień a zawodnicy będą zbierać punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego. Dodatkowo zawody w Skomielnej będą równocześnie Mistrzostwami Małopolski MTB - tak więc stawka jest wysoka i warto (...)


III Puchar Szlaku Solnego wystartował

(dodano: 28.06.2007)

Stanisław Trybuła: III PUHAR SZLAKU SOLNEGO WYSTARTOWAŁ W Niedzielne przedpołudnie Spytkowice powitały kolejny raz kolarzy górskich na swych trasach .Pogoda dopisała ,BIKERZY również. Wystartowało 228 zawodników i zawodniczekwiększości zrzeszonych w ościennych klubach jak również amatorów kolarstwa górskiego (...)


Podsumowanie zawodów o Puchar Wójta Gminy Spytkowice

(dodano: 24.06.2007)

Zakończyła się pierwsza edycja tegorocznego Pucharu Szlaku Solnego. Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze zawody z roku na rok jest was coraz więcej, co nas niezmiernie cieszy!Poniżej znajdują się wyniki z Pucharu Wójta Gminy Spytkowice.Jeżeli ktoś ma fajne zdjęcia z zawodów i chce się nimi podzielić - proszę o kontakt: info@pucharszlakusolnego.pl


Patronat medialny

Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego

Sponsor zawodów

Sponsor zawodów Chlebek-Sport - sponsor Pucharu Szlaku Solnego Sponsor zawodów MTB

Opieka medyczna