Aktualności

Puchar Szlaku Solnego 2008

(dodano: 07.05.2008)

Witam Po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić wszystkich kolarzy górskich do rywalizacji o PUCHAR SZLAKU SOLNEGO MTB. Podobnie jak w roku ubiegłym odbędzie się pięć eliminacji, z których do klasyfikacji kończącej liczyć się będą się cztery najlepsze wyniki. W tym roku przybyła jedna – tak bardzo oczekiwana kategoria wiekowa – Masters III, dla mężczyzn (...)


Klasyfikacja generalna - Filmy

(dodano: 09.09.2007)

Poniżej prezentujemy wyniki, kończących tegoroczną edycję Pucharu Szlaku Solnego, zawodów w Rabce, oraz oficjalną Klasyfikację i Generalną.Poniżej prezentujemy kilka krótkich filmików Pana Stanisława Trybuły ze Spytkowic.


Finał

(dodano: 03.09.2007)

Wielki Finał: Puchar Szlaku Solnego & Puchar Nadziei Olimpijskich Młodzików.Już w najbliższą Niedzielę (9 września) zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego. Finałowe zawody w Rabce Zdrój będą połączone Pucharem Nadziei  Olimpijskich Młodzików. Na zdobywców pierwszych trzech miejsc w poszczególnych (...)


Deszczowy Podwilk

(dodano: 12.08.2007)

Po trzech pierwszych - słonecznych edycjach Pucharu Szlaku Solnego pogoda musiała w końcu sprawić psikusa! Podwilk przywitał kolarzy ulewnym deszczem. Trasa dużej pętli aż w trzech miejscach przekraczała błotnistą rzekę. Zawodnicy jednak nie zawiedli i na starcie stanęło ponad dwustu kolarzy. Teraz wszyscy mają trochę wolnego czasu aby zregenerować siły przed ostatnimi w tym sezonie (...)


Krótka przerwa

(dodano: 05.08.2007)

Zaledwie tydzień przerwy mają zawodnicy przed kolejnymi zawodami Pucharu Szlaku Solnego. Już w najbliższą niedzielę kolarze wystartują w Podwilku. Przygotowana już jest trasa, która jak co roku nie należy do najłatwiejszych w naszym cyklu. Walka o końcowe zwycięstwa w poszczególnych kategoriach rozgorzała już na dobre, więc myślę, że zawodników nie trzeba szczególnie (...)