Aktualności

Wyniki i zdjęcia z zawodów w Skomielnej Białej

(dodano: 06.07.2008)

Dostępne są już wyniki z dzisiejszych zawodów w Skomielnej Białej. Możecie również zobaczyć klasyfikację pod dwóch wyścigach. W dziale Galeria dostępne są już pierwsze zdjęcia z wyścigu w Skomielnej Białej. Zapraszamy do oglądania! Jeżeli zrobiliście fajne fotki i chcecie się nimi podzielić zapraszam do kontaktu: info@pucharszlakusolnego.pl


Zapraszenie do Skomielnej Białej

(dodano: 02.07.2008)

Już w najbliższą niedzielę - 6 lipca odbędzie się II eliminacja tegorocznej edycji Pucharu Szlaku Solnego. Zawody odbędą się w Skomielnej Białej, biuro zawodów zlokalizowane będzie w tym samym miejscu, co w roku ubiegłym, po więcej szczegółów zapraszam na stronę Pucharu Gminy Lubień. Wyścig w Skomielnej połączony będzie z ELIMINACJAMI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY (...)


Galeria i wyniki Pucharu Spytkowic

(dodano: 15.06.2008)

Dostępne są już wyniki z dzisiejszych zawodów, na stronie Wyniki. Zapraszamy do przeglądania. W dziale Galeria dostępne są już pierwsze zdjęcia z wyścigu w Spytkowicach. Zapraszamy do oglądania! Jeżeli zrobiliści fajne fotki i chcecie się nimi podzielić zapraszam do kontaktu: info@pucharszlakusolnego.pl


Przed startem

(dodano: 14.06.2008)

Już jutro startuje Puchar Szlaku Solnego Do pierwszych w tym sezonie zawodów z cyklu Pucharu Szlaku Solnego pozostały już tylko godziny! Prognozy pogody przewidują dla Spytkowic temperaturę ok 16 °C, zachmurzenie umiarkowane ale bez deszczu. Tak więc warunki do ścigania się będą idealne. Szczegóły jak dojechać do Spytkowic znajdziecie na podstronie Puchar Spytkowic Jeżeli (...)


Już 15 czerwca Puchar Spytkowic

(dodano: 01.06.2008)

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych kolarstwem górskim MTB - zawodników oraz amatorów poruszania się na rowerze rekreacyjnie - do spędzenia miłych i emocujących chwil na trasach w Spytkowicach. Władze gminy, jak i współorganizatorzy będą zaszczyceni waszą obecnością, gwarantujemy moc wrażeń jak. Hasłem przewodnim tej imprezy (...)