Aktualności

Wyniki Zawodów w Toporzysku

(dodano: 10.08.2008)

Dostępne są już wyniki przedostatniej, tegorocznej eliminacji Pucharu Szlaku Solnego. Klasyfikacja po czterech wyścigach i wyniki z Toporzyska dostępne są na podstronie z wynikami. Zapraszamy!


Wyścig Nadziei Olimpijskich w Toporzysku

(dodano: 08.08.2008)

Już w niedzielę odbędzie się przedostatnia tegoroczna eliminacja Pucharu Szlaku Solnego. Zawody O Puchar Wójta Gminy Jordanów odbędą się - podobnie jak w ubiegłym roku - w Toporzysku. Poniżej prezentujemy szczegółową mapę dojazdu na Folwark w Toporzysku: Podczas tych zawodów rozegrany zostanie również wyścig Nadziei Olimpijskich w kategorii Młodzików i Młodziczek. Więcej (...)


Orawka - wyniki zawodów i klasyfikacja

(dodano: 20.07.2008)

Zapraszamy do przeglądania wyników III edycji tegorocznego Pucharu Szlaku Solnego. Puchar Wójta Gminy Jabłonka (20.07.2008r.) + Klasyfikacja


Wyniki Mistrzostw Małopolski MTB 2008

(dodano: 20.07.2008)

Podczas III edycji tegorocznego Pucharu Szlaku Solnego w Orawce rozegrane zostały Mistrzostwa Małopolski MTB 2008. Dostępne są już wyniki z tych zawodów - Wyniki Mistrzostw Małopolski MTB 2008 w Orawce


Mistrzostwa Małopolski MTB w Orawce

(dodano: 18.07.2008)

Już w niedzielę (20 lipca) kolejne zawody z cyklu Pucharu Szlaku Solnego. Zawodnicy rywalizować będą o Puchar Wójta Gminy Jabłonka, a wyścig odbędzie się po raz pierwszy w Orawce - szczegóły. Podczas zawodów w Orawce zorganizowane zostaną tegoroczne Mistrzostwa Małopolski MTB. Zawodnicy będą rywalizować o Mistrzostwo Małopolski MTB we wszystkich kategoriach z wyjątkiem (...)