Aktualności

Rusza Puchar Szlaku Solnego!

(dodano: 12.04.2009)

W niedzielę 24 maja wyścigiem w Orawce rozpocznie się tegoroczna edycja Pucharu Szlaku Solnego MTB. Te prestiżowe, ogólnopolskie zawody mają już pięcioletnią tradycję i ugruntowaną pozycję wśród najlepszych wyścigów MTB w Polsce. Dowodem tego jest bardzo liczny udział kolarzy górskich, którzy zjeżdżają na „Szlak Solny” z najodleglejszych zakątków naszego kraju i również (...)


Kalendarz na nowy sezon

(dodano: 28.02.2009)

Z przyjemnością informujemy, iż ustalono już terminy poszczególnych wyścigów o Puchar Szlaku Solnego na 2009 rok. W tym roku odbędzie się 5 eliminacji naszego Pucharu. Do klasyfikacji końcowej będą wliczone 4 wyścigi sezonu. Termin zawodów na 2009 rok: 24.05 - Orawka 14.06 - Toporzysko 05.07 - Spytkowice 02.08 - Rabka Zdrój 06.09 - Skomielna Biała


Podsumowanie zawodów XC o Puchar Szlaku Solnego 2008

(dodano: 21.09.2008)

Tekst: Stanisław Kowalcze W niedzielę 7 września finałem w Rabce Zdroju zakończyły się tegoroczne zawody o Puchar Szlaku Solnego 2008. Na starcie zjawiło się jak zwykle grubo ponad 200 uczestników z Małopolski, Śląska, Mazowsza, Kielecczyzny i innych rejonów Polski a także ze Słowacji – rodzina Michaliczków, co sprawia, że bardzo popularny „Szlak Solny” jest imprezą międzynarodową. (...)


Finał w Rabce-Zdroju

(dodano: 11.09.2008)

Takiego najazdu rowerzystów na Rabkę dawno nie oglądaliśmy. W niedzielę 7 września rozegrany został finał Zawodów Rowerowych MTB o Puchar Szlaku Solnego. Patronat honorowy nad imprezą sprawowali burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło i poseł na Sejm Edward Siarka. Zawodnicy mieli do pokonania liczącą 6,2 km trasę z Krzywonia wzdłuż Poniczanki, częściowo prowadzącą przez Park Zdrojowy (...)


Końcowe wyniki

(dodano: 08.09.2008)

Wczorajszy wyścigi w Rabce zakończył tegoroczne zmagania o Puchar Szlaku Solnego. Na podstronie z wynikami znajdziecie klasyfikację końcową.


Patronat medialny

Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego

Sponsor zawodów

Sponsor zawodów Chlebek-Sport - sponsor Pucharu Szlaku Solnego Sponsor zawodów MTB

Opieka medyczna