Aktualności

Wyniki zawodów w Toporzysku - 14 czerwca 2009

(dodano: 14.06.2009)

Na terenie przepięknej stadniny koni w Toporzysku – Borze zlokalizowane były zawody MTB o Puchar Wójta Gminy Jordanów będące drugą eliminacją Pucharu Szlaku Solnego. Malownicze trasy i piękna pogoda przyciągnęły około 250 zawodników z całej Polski. Cieszy fakt, że w zawodach bierze udział coraz więcej zawodników niezrzeszonych, którzy jednak pragną wystartować i rywalizować (...)


Inauguracja Pucharu Szlaku Solnego MTB 2009

(dodano: 27.05.2009)

W niedzielę 24 maja zawodami na wyciągu narciarskim w Orawce rozpoczęły się tegoroczne zmagania kolarzy górskich o Puchar Szlaku Solnego MTB. Przypominamy że zwycięzcą w każdej z dziewiętnastu kategorii wiekowych zostanie ten zawodnik, który zgromadzi największą ilość punktów w czterech spośród pięciu edycji wyścigów. Pierwsza z nich odbyła się właśnie w Orawce, a były to (...)


Wyniki zawodów w Orawce - 24 maja 2009

(dodano: 24.05.2009)

Dzisiaj odbyła się pierwsza tegoroczna edycja Pucharu Szlaku Solnego! Poniżej przdstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach: Wyniki zawodów w orawce


Zapisy on-line do zawodów

(dodano: 10.05.2009)

Z przyjemnością informujemy wszystkich chętnych do udziału w tegorocznej edycji Pucharu Szlaku Solnego, że istnieje możliwość elektronicznej rejestracji w zawodach. Rejestracji można dokonać w zakładce Zgłoszenia, informujemy jednocześnie, że elektroniczna rejestracja nie zwalnia uczestnika z potwierdzenia zgłoszenia w dniu zawodów oraz udziału w odprawie technicznej przed wyścigiem. Zgłoszenie (...)


Zmiana terminu zawodów finałowych w Skomielnej Białej

(dodano: 08.05.2009)

Informujemy, że finałowe zawody Pucharu Szlaku Solnego w Skomielnej Białej zostały przełożone z powodów technicznych z 30 sierpnia na 6 września 2009. Ponadto proszę zwrócić uwagę na drobne, aczkolwiek istotne zmiany w regulaminie. Uwaga! Ze względu na remont drogi z Rabki do Chyżnego występują liczne utrudnienia, dlatego należy zaplanować wyjazd na zawody wcześniej aby (...)


Patronat medialny

Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego

Sponsor zawodów

Sponsor zawodów Chlebek-Sport - sponsor Pucharu Szlaku Solnego Sponsor zawodów MTB

Opieka medyczna