Aktualności

Inauguracja Pucharu Szlaku Solnego MTB 2009

(dodano: 27.05.2009)

W niedzielę 24 maja zawodami na wyciągu narciarskim w Orawce rozpoczęły się tegoroczne zmagania kolarzy górskich o Puchar Szlaku Solnego MTB. Przypominamy że zwycięzcą w każdej z dziewiętnastu kategorii wiekowych zostanie ten zawodnik, który zgromadzi największą ilość punktów w czterech spośród pięciu edycji wyścigów. Pierwsza z nich odbyła się właśnie w Orawce, a były to (...)


Wyniki zawodów w Orawce - 24 maja 2009

(dodano: 24.05.2009)

Dzisiaj odbyła się pierwsza tegoroczna edycja Pucharu Szlaku Solnego! Poniżej przdstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach: Wyniki zawodów w orawce


Zapisy on-line do zawodów

(dodano: 10.05.2009)

Z przyjemnością informujemy wszystkich chętnych do udziału w tegorocznej edycji Pucharu Szlaku Solnego, że istnieje możliwość elektronicznej rejestracji w zawodach. Rejestracji można dokonać w zakładce Zgłoszenia, informujemy jednocześnie, że elektroniczna rejestracja nie zwalnia uczestnika z potwierdzenia zgłoszenia w dniu zawodów oraz udziału w odprawie technicznej przed wyścigiem. Zgłoszenie (...)


Zmiana terminu zawodów finałowych w Skomielnej Białej

(dodano: 08.05.2009)

Informujemy, że finałowe zawody Pucharu Szlaku Solnego w Skomielnej Białej zostały przełożone z powodów technicznych z 30 sierpnia na 6 września 2009. Ponadto proszę zwrócić uwagę na drobne, aczkolwiek istotne zmiany w regulaminie. Uwaga! Ze względu na remont drogi z Rabki do Chyżnego występują liczne utrudnienia, dlatego należy zaplanować wyjazd na zawody wcześniej aby (...)


Rusza Puchar Szlaku Solnego!

(dodano: 12.04.2009)

W niedzielę 24 maja wyścigiem w Orawce rozpocznie się tegoroczna edycja Pucharu Szlaku Solnego MTB. Te prestiżowe, ogólnopolskie zawody mają już pięcioletnią tradycję i ugruntowaną pozycję wśród najlepszych wyścigów MTB w Polsce. Dowodem tego jest bardzo liczny udział kolarzy górskich, którzy zjeżdżają na „Szlak Solny” z najodleglejszych zakątków naszego kraju i również (...)