Inauguracja MTB - 2010 na Podhalu

Publikuj

Z dwutygodniowym opóźnieniem, spowodowanym trudną sytuacją powodziową na terenie całego kraju, ruszają tegoroczne ogólnopolskie zawody w kolarstwie górskim o Puchar Szlaku Solnego. Odwołany wyścig o Puchar Wójta gminy Jordanów z 23. maja został przełożony na 29. sierpnia i odbędzie się, tak jak to było zaplanowane, w Toporzysku.

W tej sytuacji, inauguracyjne zawody z cyklu Pucharu Szlaku Solnego, odbędą się dnia 06 czerwca w Spytkowicach, a będzie to wyścig o Puchar Wójta Gminy Spytkowice.

W tym roku organizatorzy wprowadzili pewne zmiany w regulaminie , przede wszystkim czas rozpoczęcia zawodów został przesunięty o pół godziny, na 9:30. Kolejne zmiany, to wprowadzenie klasyfikacji drużynowej, oraz utworzenie kategorii wiekowej M4 ponad 60 lat. Do klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego zostanie zaliczonych pięć najlepszych startów spośród sześciu eliminacji. Finał odbędzie się na terenie ośrodka sportów zimowych w Podstolicach koło Wieliczki.

Dokładny regulamin zawodów na www.pucharszlakusolnego.pl.

Organizatorzy zawodów w Spytkowicach postarali się o miłą niespodziankę: każdy kto ukończy wyścig otrzyma specjalnie na tę okazję zaprojektowany, pamiątkowy medal, ponadto po trzech najlepszych w każdej kategorii wiekowej zostanie udekorowanych pucharami, a do szóstego miejsca- dyplomami. Zapraszamy do Spytkowic!

Stanisław Kowalcze

Patronat medialny

Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego

Sponsor zawodów

Sponsor zawodów Chlebek-Sport - sponsor Pucharu Szlaku Solnego Sponsor zawodów MTB

Opieka medyczna