Zapraszamy na zawody!

Publikuj Rusza kolejny - III Puchar Szlaku Solnego MTB! Ubiegłe lata pokazały, że jest to bardzo ciekawa, z dużym rozmachem prowadzona impreza. Zawody te na stałe zagościły w kalendarzu imprez PZKol.
Dzięki staraniom organizatorów i przychylności władz gminnych impreza z roku na rok się rozwija i przyciąga do siebie coraz większe grono uczestników i sponsorów. Na starcie każdej edycji staje około 200 zawodników. W naszych zawodach startować mogą zarówno amatorzy jak i profesjonaliści w 17 kategoriach wiekowych - od najmłodszych (do lat 6) po najstarszych (powyżej 45 lat). Bardzo gorąco zapraszamy na start również płeć żeńską! Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w klasyfikacji generalnej otrzymują puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, natomiast w poszczególnych edycjach według możliwości organizatorów.

W tym roku organizatorzy przygotowali ciekawsze i piękne widokowo trasy, wymagające od zawodników sporych umiejętności technicznych jak i niezłej kondycji. Po wszystkich zawodach dla uczestników przygotowane będą posiłki regeneracyjne.

Zawody obsługiwane są przez profesjonalny sztab sędziowski.
Wyniki można pobrać z naszej strony już w dniu zawodów!

Zapraszamy również do przeglądania naszych galerii, gdzie czeka na wasz mnóstwo ciekawych zdjęć.

Kalendarz Pucharu Szlaku Solnego na rok 2007:
  • 24.06 - Spytkowice

  • 08.07 – Skomielna Biała

  • 05.08 – Toporzysko - Folwark

  • 12.08 - Podwilk

  • 09.09 – Rabka Zdrój

W załączniku do pobrania znajduje się karta uczestnictwa, wypełniając ją w domu zaoszczędzisz czas w dniu zawodów.

Pierwsza edycja już wkrótce 24 czerwca w Spytkowicach, początek o godzinie 10:00!
ZAPRASZAMY!!!

Patronat medialny

Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego Patron Medialny - Pucharu Szlaku Solnego

Sponsor zawodów

Sponsor zawodów Chlebek-Sport - sponsor Pucharu Szlaku Solnego Sponsor zawodów MTB

Opieka medyczna